stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~95 EUR
~119 EUR

Aetolia, Liga Aitolska, triobol ok. 225-170 pne; Aw: Głowa Aitolii w nakryciu petatos w prawo; Rw: Dzik atakujący w prawo, u góry ΑΙΤΩΛΩΝ, u dołu monogram YK, w odcinku monogram AP i grot; BCD Aitolia 478, Sear 2320; srebro 2.38 g, patyna

Stan zachowania
III+