stan zachowania
II
cena wywoławcza
800 PLN
800 PLN
1 000 PLN

Akarnania, Thyrreion, stater ok. 320-280 pne; Aw: Pegaz lecący w lewo; Rw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, po bokach Ο-Υ i tarcza beocka; BCD Akarnania 370; SNG Cop. 412; srebro 8.57 g, wybite uszkodzonym stemplem awersu, patyna

Stan zachowania
II