stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~115 EUR
~119 EUR
~143 EUR

Argolis, Argos, triobol ok. 80-50 pne; Aw: Proton wilka w prawo; Rw: W kwadracie incusum litera A, w polu ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΣ; BCD Peloponnesos 1170, Sear 2797; srebro 2.13 g, patyna

Stan zachowania
II-