stan zachowania
II
cena wywoławcza
480 PLN
550 PLN
600 PLN

Argolis, Argos, triobol ok. 260-250 pne; Aw: Proton wilka w lewo; Rw: W kwadracie incusum litera A, u góry Δ-Ε, u dołu Orzeł stojący na harpie; BCD Peloponnesos 1109, Sear 2795; srebro 2.57 g, patyna

Stan zachowania
II