stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~95 EUR
~131 EUR
~119 EUR

Bruttium, Terina, triobol ok. 420-400 pne; Aw: Głowa nimfy Teriny w prawo; Rw: Nike siedząca w lewo, trzymająca kerykeion; Sear 510 var.; HN Italy 2624; srebro 2.35 g, patyna

Stan zachowania
II-