5

II-
Stan zachowania: II-
Estymacje: 120 EUR
Bruttium, Terina, triobol ok. 420-400 pne; Aw: Głowa nimfy Teriny w prawo; Rw: Nike siedząca w lewo, trzymająca kerykeion; Sear 510 var.; HN Italy 2624; srebro 2.35 g, patyna
69 aukcja WCN
25 listopada 2017 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
96 EUR
120 EUR
Stan zachowania
II-
148 EUR
154%
Wyświetleń: 49 | Ulubione: 0

WCN

69 aukcja WCN
25 listopada 2017 CET/Warsaw

12.00%
Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

WCN
Warszawskie Centrum Numizmatyczne Marek Kondrat
ul. Hoża 43/49 / 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte