stan zachowania
III+
cena wywoławcza
640 PLN
2 400 PLN
800 PLN

Lukania, Velia, drachma ok. 465-440; Aw: Głowa nimfy w prawo; Rw: Sowa stojąca na gałązke laurowej w prawo; Sear 251; srebro 3.92 g, patyna

Stan zachowania
III+