stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~153 EUR
~575 EUR
~191 EUR

Lukania, Velia, drachma ok. 465-440; Aw: Głowa nimfy w prawo; Rw: Sowa stojąca na gałązke laurowej w prawo; Sear 251; srebro 3.92 g, patyna

Stan zachowania
III+