stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~115 EUR
~143 EUR
~143 EUR

Sikyon, triobol ok. 330-280 pne; Aw: Chimera krocząca w lewo, poniżej ΣΙ; Rw: Gołąb lecący w lewo, po prawej trzy kulki; BCD Peloponnesos 303.4, Sear 2774; srebro 2.81 g, patyna

Stan zachowania
II-