stan zachowania
II+
cena wywoławcza
400 PLN
400 PLN
500 PLN

Tracja, Chersones, hemidrachma ok. 386-338 pne; Aw: Popiersie lwa w prawo z głową zwróconą w tył; Rw: Poczwórny kwadrat incusum, w głębszych polach A i kropka oraz kiść winogron; BMC III 11; srebro 2.43 g, patyna

Stan zachowania
II+