stan zachowania
III
cena wywoławcza
1 000 PLN
1 200 PLN
1 250 PLN

Myzja, Pergamon, Eumenes I 263-241 pne, tetradrachma; Aw: Głowa Philetairosa w prawo; Rw: Atena w hełmie siedząca na tronie w lewo, trzymająca tarczę i włócznię, po prawej ΦΙΛΕΤΑΙΡΟΥ; SNG France 1603-1605; Sear 7217; srebro 17.08 g, rysa na awersie, patyna

Stan zachowania
III