stan zachowania
III
cena wywoławcza
240 PLN
300 PLN

Frankonia, Erfurt - biskupstwo, denar, 1. ćwierć XI w.; Aw: Krzyż z kulkami w kątach; Rw: Kapliczka z krzyżem kawalerskim wewnątrz, po bokach krzyż i litera P; Dbg -, Stoess 1998/Abb.19; srebro 1.01 g, gięty

Stan zachowania
III