stan zachowania
II
cena wywoławcza
320 PLN
700 PLN
400 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat początek XIV w., Łeb barana w prawo, kołnierz z promieniami; BRP Przyłęk 16, BRP Lubomia 50; srebro 17 mm, 0.38 g, pięknie zachowany jak na ten typ monety

Stan zachowania
II