stan zachowania
II
cena wywoławcza
~76 EUR
~167 EUR
~95 EUR

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat początek XIV w., Łeb barana w prawo, kołnierz z promieniami; BRP Przyłęk 16, BRP Lubomia 50; srebro 17 mm, 0.38 g, pięknie zachowany jak na ten typ monety

Stan zachowania
II