stan zachowania
III+
cena wywoławcza
200 PLN
440 PLN
250 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat początek XIV w., Łeb barana w prawo, kołnierz z promieniami; BRP Przyłęk 16, BRP Lubomia 50; srebro 16 mm, 0.26 g, ładny

Stan zachowania
III+