stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~57 EUR
~155 EUR
~71 EUR

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Śląsk; brakteat zredukowany XIII/XIV w.; Głowa orła w lewo z długim, zagiętym do dołu na końcu dziobem; Fbg 834, Przyłęk 25, Lubomia 27, Kop. 7048bd, Saurma-Jeltsch V/251; srebro 18 mm, 0.28 g, bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
II-