stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~47 EUR
~167 EUR
~59 EUR

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Władysław Łokietek 1305-1333; brakteat początek XIV w.; Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Frynas P.11.18 (VR), BRP Lubomia 57a, BRP Przyłęk 26; srebro 14 mm, 0.21 g, patyna, ładny i rzadki

Stan zachowania
II-