stan zachowania
III+
cena wywoławcza
240 PLN
360 PLN
300 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo; Przyłęk 31; srebro 16 mm, 0.33 g, ładny

Stan zachowania
III+