stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~57 EUR
~86 EUR
~71 EUR

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo; Przyłęk 31; srebro 16 mm, 0.33 g, ładny

Stan zachowania
III+