stan zachowania
III+
cena wywoławcza
200 PLN
250 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat początek XIV w.; Lilia heraldyczna z pręcikami o wygiętych bocznych płatkach i dwu wąskich płatkach w górze; BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Wieleń 74; srebro 18 mm, 0.27 g, fragment kołnierza wykruszony, ale ładnie zachowany

Stan zachowania
III+