stan zachowania
II-
cena wywoławcza
200 PLN
550 PLN
250 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Dolny Śląsk; obol lub szeroki brakteat zredukowany, koniec XIII w.; Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem; Przyłęk 41 var, Fbg 989; srebro 17 mm, 0.34 g, bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
II-