stan zachowania
II-
cena wywoławcza
240 PLN
600 PLN
300 PLN

Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo Cysterskie; brakteat 1. ćwierć XIV w.; Litera A z górną poprzeczką i szeryfami przy podstawie na zewnątrz, mająca na kołnierzu promienie; Przyłęk 65, Kop. 243b var; srebro 15 mm, 0.16 g, ładnie zachowany

Stan zachowania
II-