stan zachowania
II
cena wywoławcza
~57 EUR
~110 EUR
~71 EUR

Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo cysterskie;, brakteat 1. ćwierć XIV w.; Krzyż grecki o rozszerzonych ramionach; Przyłęk 5; srebro 16 mm, 0.27 g, ładnie zachowany, rzadki, patyna

Stan zachowania
II