stan zachowania
II
cena wywoławcza
240 PLN
460 PLN
300 PLN

Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo cysterskie;, brakteat 1. ćwierć XIV w.; Krzyż grecki o rozszerzonych ramionach; Przyłęk 5; srebro 16 mm, 0.27 g, ładnie zachowany, rzadki, patyna

Stan zachowania
II