stan zachowania
II
cena wywoławcza
~191 EUR
~239 EUR
~239 EUR

jako książę głogowski, grosz bez daty, Głogów; Aw: Orzeł i napis wokoło SIGISMVNDVS DVX GLOGOVIE, Rw: Pogoń, niżej data i napis wokoło KA3IMIRI R POLONIE NATVS; Fbg. 295, Kop. 5766 (R3), Saurma-Jeltsch 1; ładna stara patyna, pięknie zachowany

Stan zachowania
II