stan zachowania
II-/III+
cena wywoławcza
~143 EUR
~383 EUR
~179 EUR

miasto Elbląg, trojak 1539, Elbląg; odmiana z napisem ELBIN; Iger E.39.1.b (R2), Pfau 99; ciemna patyna, ładnie zachowany

Stan zachowania
II-/III+