stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
~575 EUR
~623 EUR
~719 EUR

miasto Gdańsk, ort 1611, Gdańsk; kropka za łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża; Shatalin GD11-5 (R3), Kop. 7474 (R4); ciemna patyna, rzadki i pięknie zachowany

Stan zachowania
I/I-