stan zachowania
I-
cena wywoławcza
1 200 PLN
2 600 PLN
1 500 PLN

miasto Gdańsk, ort 1612, Gdańsk; kropka nad łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża nad herbem miasta, dwukropek na końcu napisu na rewersie; Shatalin GD12-3 (R5), Kop. 7485 (R2); patyna, piękny, rzadki rocznik

Stan zachowania
I-