stan zachowania
I-
cena wywoławcza
~287 EUR
~623 EUR
~359 EUR

miasto Gdańsk, ort 1612, Gdańsk; kropka nad łapą niedźwiedzia, kulki po bokach krzyża nad herbem miasta, dwukropek na końcu napisu na rewersie; Shatalin GD12-3 (R5), Kop. 7485 (R2); patyna, piękny, rzadki rocznik

Stan zachowania
I-