stan zachowania
II+
cena wywoławcza
240 PLN
750 PLN
300 PLN

monety koronne, złotówka (tymf) 1664, Bydgoszcz; na awersie kropka kończy napis w otoku, Kop. 1787; miejscowa patyna, rzadko spotykany tak piękny egzemplarz

Stan zachowania
II+