stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~115 EUR
~143 EUR
~143 EUR

monety koronne, ort 1652, Wschowa; litery MW pod głową wołu; Kop. 1713, Tyszkiewicz 2 mk; ładna kolorowa patyna

Stan zachowania
III+