stan zachowania
III+
cena wywoławcza
1 200 PLN
1 300 PLN
1 500 PLN

monety koronne, ort 1656, Lwów; wariant z lwem w kartuszu pod dużym popiersiem króla; Kop. 1745 (R3), Tyszkiewicz 4 mk; patyna, miejscowo lekko wytarty

Stan zachowania
III+