stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~287 EUR
~311 EUR
~359 EUR

monety koronne, ort 1656, Lwów; wariant z lwem w kartuszu pod dużym popiersiem króla; Kop. 1745 (R3), Tyszkiewicz 4 mk; patyna, miejscowo lekko wytarty

Stan zachowania
III+