stan zachowania
II+/II
cena wywoławcza
400 PLN
550 PLN
500 PLN

monety koronne, szóstak 1682, Kraków; popiersie króla w koronie; Kop. 1961; patyna, bardzo ładny

Stan zachowania
II+/II