stan zachowania
II+/II
cena wywoławcza
~95 EUR
~131 EUR
~119 EUR

monety koronne, szóstak 1682, Kraków; popiersie króla w koronie; Kop. 1961; patyna, bardzo ładny

Stan zachowania
II+/II