stan zachowania
II
cena wywoławcza
24 000 PLN

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
30 000 PLN
Stan zachowania
II
monety sasko-polskie, dwutalar 1737, Drezno; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F. (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral) oraz znak hak, wokoło napis; srebro 58.35 g; Kahnt 527, Schnee 1025; minimalne mennicze wady blachy, ale bardzo ładna prezencja, bardzo rzadka moneta wybita stemplem talara