stan zachowania
II+
cena wywoławcza
14 000 PLN
14 000 PLN
17 500 PLN

Fryderyk August I 1806-1827, dukat 1812, Warszawa; Aw: Głowa Fryderyka Augusta w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; Fr. 68, H-Cz. 3469 (R1), Kahnt 1266, Kop. 3703 (R3), Plage 117, Berezowski 40 zł; złoto 3.49 g; delikatna patyna, piękny egzemplarz

Stan zachowania
II+