stan zachowania
II-
cena wywoławcza
1 200 PLN
1 800 PLN
1 500 PLN

Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa; Iger KuF.96.2.a (R3), K.-G. 2.10.3.1, Kop. 4033 (R4); ciemna patyna, rzadki

Stan zachowania
II-