stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~287 EUR
~431 EUR
~359 EUR

Fryderyk Kettler 1587-1642, trojak 1596, Mitawa; Iger KuF.96.2.a (R3), K.-G. 2.10.3.1, Kop. 4033 (R4); ciemna patyna, rzadki

Stan zachowania
II-