stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~115 EUR
~119 EUR
~143 EUR

Bogusław X 1478-1523, szeląg bez daty, Dąbie; Dbg 379, Pogge 848; patyna, dość ładnie zachowany

Stan zachowania
II-