stan zachowania
III/III+
cena wywoławcza
480 PLN
1 000 PLN
600 PLN

Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort 1621, Królewiec; data 16-21 na awersie w polu po bokach popiersia księcia, na rewersie znak menniczy kończy napis w otoku; Shatalin GW21-3 (R5); patyna, rysa na tarczy herbowej, bardzo rzadki typ monety

Stan zachowania
III/III+