stan zachowania
III+
cena wywoławcza
400 PLN
550 PLN
500 PLN

Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort 1621, Królewiec; końcówka napisu BRAN, rozetki na początku i końcu napisu otokowego, data na awersie pod popiersiem księcia, znak mennicy na końcu napisu na rewersie; Shatalin GW21-18 (R2) - podobny, ale zamiast ERT E i litera T nabita na R; ciemna patyna

Stan zachowania
III+