stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~1 247 EUR
~1 798 EUR
~1 558 EUR

Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1621, talar 1609 CT, Złoty Stok; Aw: Dwa popiersia i napis wokoło; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; F.u.S. 1456, Dav. 7710; srebro 28.73 g; na awersie niewielkie grafitti w formie krzyżyka, ciemna patyna

Stan zachowania
II-