stan zachowania
II+
cena wywoławcza
6 000 PLN
10 000 PLN
7 500 PLN

Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663, dukat 1660, Brzeg; Aw: Półpostacie trzech braci i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, odmiana z literami E-W; F.u.S. 1784; złoto 3.45 g; patyna, małe uderzenie na rancie, ale bardzo ładny

Stan zachowania
II+