stan zachowania
III/IV
cena wywoławcza
40 000 PLN

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:
50 000 PLN
Stan zachowania
III/IV
Insurekcja Kościuszkowska 1794, 1 złoty 13.08.1794, seria D, na odwrocie F. Malinowski; Lucow 42d (R9) - ilustrowane w katalogu kolekcji, Miłczak A10a; nieco rozklejające się warstwy, ale przyzwoicie zachowane, po konserwacji, bardzo rzadkie, nawet w tym stanie zachowania