stan zachowania
III/IV
cena wywoławcza
6 400 PLN
6 400 PLN
8 000 PLN

Powstanie Listopadowe 1830-1831, asygnata skarbowa na 1.000 złotych 1831; litera D, numeracja 588; Lucow 198 (R6), Moczydłowski PL4 (R); parokrotnie złamane, naddarcia, plama na marginesie, wielka rzadkość, czwarty znany egzemplarz

Stan zachowania
III/IV