stan zachowania
III/IV
cena wywoławcza
~1 534 EUR
~1 534 EUR
~1 918 EUR

Powstanie Listopadowe 1830-1831, asygnata skarbowa na 1.000 złotych 1831; litera D, numeracja 588; Lucow 198 (R6), Moczydłowski PL4 (R); parokrotnie złamane, naddarcia, plama na marginesie, wielka rzadkość, czwarty znany egzemplarz

Stan zachowania
III/IV