stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~191 EUR
~239 EUR
~239 EUR

August II Mocny 1697-1733, medal autorstwa Heinricha Paula Groskurta wybity w 1709 r, z okazji zjazdu i podpisania przymierza trzech Fryderyków; władców Danii, Prus i Polski przeciw Karolowi XII- królowi Szwecji, Aw: Popiersia trzech władców w trójkącie i napis w otoku TRIANGVLVS MAIESTATICVS, Rw: Napis poziomy w 10 wierszach QVOD TRES.... i sygn. u dołu GROSKURT F., srebro 44 mm, 36.50 g., H-Cz.2640 (R2), Merseb. 1463

Stan zachowania
III+