stan zachowania
I-
cena wywoławcza
~2 398 EUR
~2 997 EUR

August III 1733-1763, medal sygnowany H F Wermuth wybity w 1742 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXXXXII 3 AUG, srebro 53 mm, 58,17 g., H-Cz. 2765 (R1); wyśmienity portret i stara patyna, bardzo rzadki

Stan zachowania
I-