stan zachowania
III
cena wywoławcza
~767 EUR
~959 EUR

August III 1733-1763, medal sygnowany Wermuth wybity w 1746 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCXLVI 3 AUG, srebro 52.5 mm, 57.75 g., H-Cz. 2769 (R1); patyna, rzadki

Stan zachowania
III