stan zachowania
II
cena wywoławcza
~959 EUR
~2 038 EUR
~1 199 EUR

Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Stanisław Lubomirski - marszałek wielki koronny, medal autorstwa J. F. Holzhaeussera, około 1771 r, Aw: Półpostać z laską marszałkowską w lewo i napis w otoku STANIS. LUBOMIRSKI SUPR REG POL MARESCH S R I P, Rw: W wieńcu dębowym napis w czternastu wierszach i data MDCCLXXI, srebro 59 mm, 97.87 g, H-Cz. 3941 (R2), Racz. 555, Więcek 28, delikatna patyna, medal z 54 aukcji WCN

Stan zachowania
II