stan zachowania
I
cena wywoławcza
~287 EUR
~479 EUR
~359 EUR

Polska pod zaborami, generał Stanisławow Mokronowski - medal pamiątkowy autorstwa Baerenda, 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim hełm i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU i na sarkofagu NAR 10 LIST 1761 UM 19 PAZDZ 1821 brąz 40 mm, 25.38 g., H-Cz.3955 (R2), niewielka plamka zielonej patyny na rewersie, ale wyśmienicie zachowany, piękne lustro mennicze

Stan zachowania
I