stan zachowania
II+
cena wywoławcza
320 PLN
900 PLN
400 PLN

Polska pod zaborami, srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., niesygnowany, Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki i Bończa, napis w otoku JANA I ZOFII SZEPTYCKICH, Rw: Napis NA PAMIĄTKĘ SREBRNEGO WESELA D 1/10/1886 W PRZYŁBICACH, H-Cz. 8133, brąz 39 mm, 31.42 g., niewielkie uszkodzenia na obrzeżu, patyna

Stan zachowania
II+