stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
200 PLN
400 PLN
250 PLN

Polska pod zaborami, Wizyta Franciszka Józefa I w Galicji -medal z uszkiem, 1892 r., sygnowany ZIMBLER, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis CESARZ FRANCISZEK JÓZEF I, Rw: Napisy NA PAMIĄTKĘ POBYTU NAJJAŚNIEJSZEGO PANA W GALICYI W R 1892, brąz 31 mm, 10.64 g., Hauser 735, rzadki i piękny

Stan zachowania
I/I-