stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
~57 EUR
~71 EUR

Ludwik XIV Wielki 1643-1715, medal z suity historycznych medali autorstwa I. Mauger’a upamiętniający zawarcie Pokoju Westfalskiego w Munster w 1648 r., Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo i napis LUD XIIII FR ET NAV REX CHRISTIANISS, Rw: Stojąca Galia z gałązką oliwną i wagą w rekach wsparta o ołtarz ozdobiony kaduceuszem z dwoma rogami obfitości, napis LIBERTAS GERMANIAE, w odcinku PAX MONASTER MDCXLVIII, brąz 41 mm, 24.48 g., Dethlefs/Ordelheide 49, Le Maistre 105, Divo 28, ładnie zachowany, patyna

Stan zachowania
I/I-