stan zachowania
I-
cena wywoławcza
~76 EUR
~575 EUR
~95 EUR

POLSKA, Plakieta Mennicy w Warszawie - Matka Boska Ostrobramska, plakieta autorstwa S. R. Koźbielewskiego, niesygnowana, 1926 r., srebro z podstawką, 40x26 mm, 16.36 g, Strzałkowski 14.a (nakład 40 sztuk), na podstawce sygnatura srebra Ag 0,900

Stan zachowania
I-