stan zachowania
II
cena wywoławcza
~95 EUR
~527 EUR
~119 EUR

POLSKA, Plakieta Mennicy Państwowej - Głowa Chrystusa en face z długimi włosami i koroną z gałęzi cierniowych, plakieta sygnowana monogramem JA ( J. AUMILLER), 1926, na stronie odwrotnej duża sygnatura Mennicy Państwowej, brąz srebrzony 90 x 60 mm, podstawka, Strzałkowski Plakiety 11.b (nakład 80 sztuk), rzadka, nakład ponad 80 sztuk

Stan zachowania
II