stan zachowania
II
cena wywoławcza
400 PLN
2 200 PLN
500 PLN

POLSKA, plakieta z 1929 roku autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego wykonana w Mennicy Państwowej, Widok Ostrej Bramy w Wilnie z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej oraz sąsiadujących budynków, u dołu WILNO - OSTRA BRAMA; brąz 90 x 60 mm, w lewym dolnym rogu strony głównej herb Kościesza, na stronie odwrotnej punca Mennicy Państwowej, Strzałkowski Plakiety 28

Stan zachowania
II