stan zachowania
III
cena wywoławcza
~57 EUR
~86 EUR
~71 EUR

Elżbieta I 1558-1603, szyling bez daty (1595-1598), znak menniczy klucz; S. 2577; srebro 5.63 g, patyna

Stan zachowania
III